Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popisky k hrám na PSP

 Fotky sou v galerii UMD XD

 

 1.

PSP - 300: MARCH TO GLORY

 Souběžně s filmem režiséra Zacka Snydera na trh, v březnu roku 2007, přichází nová PSP hra 300: March to Glory. Film a hra dle předlohy grafického románu ''300'' od Franka Millera, vypráví příběh Krále Leonidase a jeho 300 odvážných sparťanských vojáků, kteří se postavili mnohonásobné perské přesile v legendární bitvě u Thermopyl. Charakteristické prostředí filmu 300: March To Glory a použití barev ovlivňují unikátním způsobem obrazovou podobu filmu. Můžeme se těšit na brutálně intenzivní a graficky silné bojové scény. - Ve hře 300: March to Glory hráči plně rozpoutají běsnění sparťanské armády za použití jedinečného Wrath bojového systému, kde zdraví Sparťanů zajistíte vhodným použitím obranných schopností a ovládnutím zlomyslných a smrtících útoků. - Hráči mohou hrát, jako Král Leonidas nebo jeho sparťanský válečný šik. V průběhu hry formují proti mocné perské armádě jednotky inspirované filmem. - V akční hře 300: March to Glory hráči svádí boj s nepřítelem se třemi zdokonalenými možnostmi výzbroje: = Meč a štít - základní vybavení sparťanského vojáka. = Kopí a štít - strategičtější zbroj, která vyžaduje pro úspěch v boji rychlost a smysl pro rytmus. = Dva meče - jedná se o smrtící kombinaci, pokud se samozřejmě naučíte tuto výzbroj správně ovládat. - Hra 300: March to Glory kopíruje film a román v intenzitě násilí a krvelačných scén. V průběhu hry mohou hráči použít přes 20 rozdílných kombinací pohybů, které jim umožní utnout hlavu, rozkouskovat a rozcupovat nepřítele. - Po dosáhnutí velkých činů v boji, hráči získají Kleos nebo-li ''poctu'', která může být použita k nákupu zbraní a k zpřístupnění nových bojových dovedností a kombinací. - Filmový vypravěč David Wenham se své role zhostil i ve hře 300: March to Glory.

 

Cena: 965,-

 2.

PSP - Ace Combat X: Skies of Deception

Za zvuku burácejících motorů a vůně kerosinu přilétá na naše PSP nejrychlejší letecká hra současnosti. Série Ace Combat zvyšuje obrátky a přináší bleskovou akci, úplně nový příběh a supermoderní stíhačky pro všechny, kterým už nestačí běžné hry. Ocitnete se v kůži pilotního esa bojujícího ve fiktivním konfliktu za záchranu svojí vlasti. Nejedná se o žádnou portovanou verzi staršího titulu, ale o kompletně nové dobrodružství, po okraj naplněné množstvím dramatických vzdušných soubojů v úplně novém světě. K dispozici budete mít velkou škálu reálných stíhaček nabízejících nejsilnější adrenalinový zážitek na této přenosné platformě. Tvůrcové vytvořili nový systém umělé inteligence, která podle vašich rozhodnutí dynamicky modifikuje následující mise podle aktuální situace ve hře. Stejně i letadla jsou modifikovatelná a plně přizpůsobitelná vašim požadavkům. Hra nabídne i multiplayer určený až pro čtyři hráče.

Cena: 1144,-

3.

 

PSP - Alien Syndrome

Alien Syndrome - arkádová střílečka s prvky RPG od spol. Sega, jejíž hlavní hrdinkou je Aileen Hardingová, která se bude prodírat emzáky zamořeným prostředím na řadě planet i vesmírných lodí. Jejímu postupu bude bránit nejenom více než 100 obyčejných nepřátel, ale 5 hlavních a 15 menších bossáků. Aileen si je však podá s pomocí širokého arsenálu zbraní, kterých bude více než 80, přičemž každá z nich nabídne určité výhody a nevýhody. V průběhu své cesty vesmírem však na Aileen nečekají jenom nové zbraně, brnění a další doplňky, ale i celá řada nových schopností jež bude získávat v rámci jednoduchého RPG systému.

Cena: 1063,-

4.

PSP - ASPHALT: URBAN GT2

Asphalt: Urban GT 2 posouvá první díl, co se vybavení hry týče, o několik tříd. Ruční arkádový titul je vybaven 6 herními módy, četnými možnostmi tuningu, výběrem ze 30 drah a 36 licencovaných aut a motocyklů. Žhavost akcí je navíc podporována hudbou Mobyho a Pussycat Dolls.

Cena: 1186,-

5.

PSP - ATV Offroad Fury Pro

ATV Offroad Fury Pro je dalším pokračování populární čtyřkolkové rallye ATV Offroad Fury, která hráčům přinese další rozsáhlé tratě a možnosti závodění jak v single tak zejména v multiplayeru. Během závodů mohou jezdci trikovat, dělat různé roznožky, stojky na řidítkách a podobně.

Cena: 881,-

6.

PSP - Battlezone

Battlezone je akční titul odehrávající se na 10 futuristických bojištích v Rusku, Číně, USA, Antarktidě, Kanárských ostrovech a dalších, kde bude hráč s pomocí 8 lehce ovladatelných, ale těžce ozbrojených vznášedel/tanků likvidovat masy nepřátel v singleplayer kampaní, nebo v několika Wi-Fi multiplayer módech (Deathmatch, Capture the Flag, Team Deathmatch, Hotzone, Knockout, Fox and Hound) určených až pro 4 hráče. Singleplayer kampaň přitom bude sloužit spíše jako tutoriál a prostředek k odemknutí dalších tanků, zbraní a řady upgradů. Nedílnou součástí hry bude možnost stahovat si nové mapy z oficiální homepage, přičemž kreativní jedinci budou určitě chtít využít nabízeného editoru k tomu, aby si vytvářeli mapy vlastní, nebo upravovali ty co jsou ve hře k dispozici.

Cena: 798,-

7.

PSP - B-Boy

Break dance není vůbec mrtvý žánr, jak by si někteří lidé u nás mohli myslet. Je to jeden ze základních kamenů americké pouliční subkultury a i dnes se mu věnují nekonečné zástupy gumových chlapců a děvčat, ulítávajících na hip-hopu. Na vlně jeho neutuchající popularity se nese i přicházející titul B-boy (breakdancer), který po vzoru různých bojových her rozpoutá taneční peklo na obrazovkách televizorů a PSP. Je to asi první taneční titul přibližující tento skutečně nebezpečný tanec i běžným masám. Využívá neuvěřitelné množství kombinací, které můžete řadit do dlouhých kreací. K tomu máte k dispozici až neuvěřitelných 800 triků. Ale nejen v tomto spočívá kouzlo B-boye. Na tvorbě hry se podílela světová esa, jako například Richard ''Crazy Legs'' Colón, Ivan ''The Urban Action Figure'', Crumbs, Hong10, Lillou nebo Mouse. Bližší informace se o hře dozvíte už v září, kdy tento zajímavý titul vychází

Cena: 1144,-

8.

PSP - Brothers in Arms D-day

Brothers In Arms D-Day je, stejně jako všechny ostatní tituly v BiA sérii, taktická válečná akce, jejíž koncept byl vytvářen s ohledem na možnosti handheldu Sony PSP. Hra nabízí dvě vzájemně propletené příběhové linie - kampaně. V té první je hráč usazen do role Bakera, který musí dovést své muže až do Carentanu a v té druhé pak hráč přebírá roli seržanta Hartsocka, jehož úkolem je probojovat se do St. Sauveur. Díky dvěma příběhovým liniím se tak hráč zúčastní víceméně všech důležitých bitev a bojů v rámci kampaně za osvobození Normandie. Jelikož je hra navržena pouze pro handheld Sony PSP, tak bychom se měli dočkat vypilovaného ovládání a kombinace povedených prvků z obou předchozích BiA titulů. - Brothers In Arms D-Day nabízí vylepšenou AI nepřátel i spolubojovníků, z toho plynoucí zajímavější souboje s nepřítelem, nové taktické možnosti, nové zbraně a hlavně zničitelné úkryty. - hráč je nucen při hraní přemýšlet a zároveň co nejrychleji jednat. - hra navíc kromě nových singleplayer kampaní a spousty nového obsahu i prvků, přichází s podporou kooperativního multiplayeru, který se odehrává na 12 speciálně vytvořených mapách.

Cena: 1016,-

9.

PSP - Burnout Dominator Platinum

V dosud nejintenzivnějším a nejnáročnějším Burnoutu dominují akci rivalita a adrenalin. V Burnout Dominator napněte během zápolení v nové světové tour své schopnosti a nervy na maximum. Bojujte v nejšílenějším provozu všech dob, objevte a využijte zkratky, zvládněte prudké zatáčky a proklestěte si cestu protijedoucími auty v nervy drásajícím souboji o nejlepšího burnera. Ve zcela novém módu Maniac přilijte olej do ohně a ještě více rozpumpujte váš adrenalin. S tunami odemykatelných vlastností a cen vás Burnout Dominator v tomto absolutním souboji vozidel chytne a nepustí. Hlavní rysy: Ovládněte novou impozantní světovou tour Vyrazte na nové tratě postavené pro každý závodní styl od driftingu na otevřených městských silnicích až po závody v protisměru provozu na zalidněných ulicích velkoměsta. Větší zrychlení Během hazardní jízdy zkombinujte několik možností zvýšení pohonu k dosažení nejvyšších Burnout rychlostí. Jedinečná auta Závoďte v hotrodech, autech s náhonem na 4 kola, muscle cars a dalších a využijte výhod jejich vlastností a specifických možností řízení. Šílenější řízení, větší odměny Ve zcela novém módu Maniac získáte tím více bodů, čím víc šíleněji jezdíte. Exkluzivní odemykatelný obsah Vyhrajte závody, pokořte soupeře a získejte ceny pro shromažďování Bodů za dominanci a odemčení skrytého obsahu.

Cena: 527,-

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky UMD

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rassismus-Skandal an Berliner Rossmann-Kasse

(MoonNarwhal, 1. 7. 2020 14:51)

Sie sollten diesen Artikel lesen. Es ist wichtig!1(A#D5gt8x6!WGIHAzum

Rassismus bei Rossmann: schwarzer Kundin wird Kartenbetrug vorgeworfen, weil der Name darauf deutsch ist. Polizei droht ihr vor ihrem Kind mit Gefängnis: “Sprechen Sie überhaupt deutsch? Deutsche Sprache, schwere Sprache.”
https://www.bz-berlin.de/berlin/charlottenburg-wilmersdorf/rassismus-skandal-an-berliner-rossmann-kasse - https://www.bz-berlin.de/berlin/charlottenburg-wilmersdorf/rassismus-skandal-an-berliner-rossmann-kasse

Which your favorite music genres?

(Reecymmendobe, 19. 6. 2020 21:38)

I like MOJOHEADZ. https://soundcloud.com/mojoheadzrec/ MOJOHEADZ records - the US brand consists of an peoples of music enthusiasts devoted to promote and showcase new aspiring artists that push the boundaries of psy music.

Карта заболеваний коронавируса

(Joshuaencox, 8. 6. 2020 4:15)

Новости заражений коронавируса https://karta-coronavirusa.info/poslednyaya-online-statistika-na-karte-v-saudovskoy-aravii.html

Онлайн мониторинг распространения коронавируса

(Davidfed, 13. 5. 2020 3:00)

Карта заболеваний коронавируса https://coronavirus-novosti.info/poslednie-novosti-i-statistika-na-karte-v-albanii.html

Choosing a right english saddle for you and your horse? by jockeys all around the world

(PaczkinaWegryTex, 12. 4. 2020 12:08)

W dzisiejszych czasach Obecnie handel sprzedaż transakcja zakupowa Jest czynnością prostszą łatwiejszą sprawniejszą dostępniejszą niż kiedykolwiek wcześniej w dobie bez internetu. Możliwość Sposobność prowadzenia handlu sprzedaży sklepu przez internet otwiera poszerza horyzonty granice i pozwala na wykonywanie zagranicznych transakcji sprzedaży zagranicznej działań na światową skalę. Przesyłki do Rumunii Paczki kurierskie do Rumunii Przesyłanie zakupionych przedmiotów do Rumunii to kolejny krok stopień szczebel w rozwoju modernizacji ulepszaniu sklepu internetowego handlu internetowego. Dzięki nam Z naszą pomocą Dzięki naszemu wsparciu Z naszymi możliwościami możesz z łatwością łatwo i szybko bez trudu bez kłopotu wprowadzić takie przesyłki do swojej oferty sklepu internetowego handlu internetowego. Zobacz Spójrz Patrz jakie to proste łatwe szybkie
Przesyłki do Rumunii Paczki do Rumunii Kurier do Rumunii Przesyłki kurierskie do Rumunii Nadawanie paczek kurierskich do Rumunii

umacnia ulepsza usprawnia prowadzenie sklepu internetowego handlu internetowego. Oferujemy Proponujemy kompleksową najlepszą ogólnie dostępną pomoc w prowadzeniu sklepu internetowego z paczkami do Rumunii sprzedaży towaru ze sklepu internetowego do Rumunii. Dzięki szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu dużym zasobom wiedzy i doświadczeniu każdego dnia na co dzień w codziennych obowiązkach możemy potrafimy pomagać wspierać każdego, kto zdecyduje się podejmie dobrą decyzję i postawi na paczki kurierskie do Rumunii przesyłki kurierskie do Rumunii.

Nasza frima Nasza działalność pomaga w odbieraniu paczek odbiorze przesyłek odbieraniu nadań kurierskich, przyjmowaniu zwrotów obsłudze zwrotów przyjęciu zwróconych przesyłek kurierskich, oraz a także a dodatkowo a ponadto odbieramy przyjmujemy zapłatę opłatę w rumuńskich lejach rumuńskiej walucie rumuńskich stawkach walucie obowiązującej w Rumunii. Dzięki nam Z naszą pomocą w łatwy i szybki sposób pokierujesz swoim biznesem internetowym poprowadzisz swój sklep w sieci i rozwiniesz poszerzysz swoją działalność ofertę na światową międzynarodową skalę.

Zaufaj najlepszy i pozwól daj sobie pomóc. Udowodnimy Pokażemy Ci, że przesył nadawanie wysyłanie sprzedawanie paczek towarów poza granice za granicę poza Polskę może być może okazać się łatwiejsze prostsze szybsze sprawniejsze niż to prowadzone w kraju dostępne w Polsce działające na terenie naszego Państwa Jesteśmy po to działamy po to Zostaliśmy stworzeni po to aby każdego dnia na co dzień pomagać takim firmom tego typu firmom jak Twoja. Nie szukaj niesprawdzonych kurierów Nie marnuj czasu na przeglądanie internetu w poszukiwaniu innych nie trać cennych godzin na znalezienie odpowiedniego kuriera wybierz zaufaj tym, na których możesz polegać.

Eskadron -- new loved by horse riders all around the world

(CyberXtat, 31. 3. 2020 9:56)

Eskadron is one of the very appreciated high-street manufacturers in the world that focuses primarily on the production of high quality equestrian clothing and equipment. This German concern was set by Pikeur wanting to fulfill the jockeys' needs, who were searching for professional but also fashionable equestrian accessories. Thus, what makes Eskadron therefore special and why their selections are therefore popular with passengers?Eskadron -- why would bikers from all around the world love this new?
Eskadron is exceptionally popular among horse-riding lovers for several or even more years today. This new products are characterized by their high-quality attention for detail. Eskadron is also valued for their exceptional viability, elegance, and innovativeness of their endeavors, contemporary style, and availability. The new offer includes both professional items and ones for amateur riders. Thus, you can discover basic design clothes, expert equestrian, and various accessories necessary for your appropriate saddling of a horse. Eskadron offers saddle cloths, halters, rugs, bell boots for horses, vases, fly hats, bandages, but in addition hoodies, t-shirts, breeches, also reveal jackets. All products include the eu, which in addition verifies their caliber.Eskadron's collections
Eskadron has many collections. Many are seasonal, many others are always accessible their deal. The most popular collections of this brand are:
Classic Sports - launched twice per calendar year, this lineup is composed exclusively of horse riding equipment. Services and products out of this collection are extremely simple, in conventional soft colors but at exactly the exact same time very elegant.
Platinum - starts once a year for people who prefer traditional solutions. You'll mostly find black and gray colors together with delicate image themes.
Young Star - lineup for children that begin their adventure with horse riding. It has basic horseriding accessories in bright colors and extraordinary patterns.
Equestrian Fanatics - clothing line created for riders who like to stand outside. Available coats, hoodies, and backpacks successfully unite casual clothing with equestrianism.
Classic offer - Their steady offer of clothing, equipment, and accessories. You'll find services and products used for training and everyday rides but additionally elegant show clothing.

Eskadron can be a brand used by riders from all around the world. For the sake of safety and riding both yours and your horse, it is worth investing in top quality articles, which would permit one to fully appreciate this sport that is exceptional.

Foreign Exchange Brokers Testimonials

(Forexmah, 22. 3. 2020 12:16)

Analítica cima-topo financeiros empresas-companhias. https://currency-trading-brokers.com/forex-comparisons-ratings-reviews-portugal.html

vassleprotein life

(vassleprotein life, 7. 3. 2020 20:31)


I've been exploring for a little for any high quality articles or weblog posts on this kind of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website. Reading this information So i'm glad to exhibit that I have a very excellent uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I such a lot surely will make certain to don?t disregard this website and give it a glance on a continuing basis. vassleprotein life ogsis.amelduab.se/map6.php vassleprotein life

ica tallen vilhelmina

(ica tallen vilhelmina, 2. 3. 2020 1:18)


I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back in the future. Many thanks ica tallen vilhelmina ficja.amelduab.se/map9.php ica tallen vilhelmina

eyksfuhk

(ulxdgruk, 23. 2. 2020 5:08)

https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/xsa-435.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/xzf-zxcv-sf.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/xc-34asf.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/sdhj-dg-88.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/httpsgrequant.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/ad-cxv-af-24.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/sad-3r-dv-32r-dvas.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/saf-xcvz-sf.html
https://asffdsafasfaszxc.blogspot.com/2020/02/sdf-cz-32-asdf.html

Как приобрести электронный ключ

(WillieheP, 27. 1. 2020 19:19)

Правельный выбор

(Lamon speri, 24. 1. 2020 17:47)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

Как приобрести электронный ключ

(WillieheP, 12. 1. 2020 5:11)

Modern stairs and fences made of glass, wood, metal

(Joseph tow, 8. 12. 2019 1:57)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

Interesting offer

(Dames isoxy, 23. 10. 2019 16:47)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

УКП-66

(DarioPiomi, 7. 10. 2019 17:40)


День добрый! На данную модель примирим UKP-66

Мое почтение Мы фирма занимаемся изготовлением софтов для чип тюнинга индивидуально на заказ

(Alvarocah, 14. 9. 2019 4:25)

Мое почтение
Мы занимаемся Калибровкой прошивок для чип тюнинга индивидуально на заказ,
программное удаление систем ДПФ,ФАП,EGR,Катализатор,ДК2,VSA,MAF,MAP,VBA,NOx,Adblue
убираем вальвематик toyota моторов 3ZR 2ZR.
так же модифицированные софты стаге1,стаге2
работаем с ЭБУ Bosch,континенталь,Cummins,Delphi,Магнетте марелли,Делко,хитачи,Денсо,Матсушита,Сименс,Keihin,Сагем,Valeo,Visteon,Kefico и т.д.
заказы изготовления софта на email
max.autoteams@ya.ru
так же через форму заказа на сайте https://clck.ru/HxdRd
ватсап +7-902-01-09-150 для быстрой связи

Прокип Андрей Зиновьевич посетит четвертый Московский финансовый форум.

(AlexeyWen, 12. 9. 2019 16:15)

Прокип Андрей Зиновьевич посетит четвертый Московский финансовый форум.

СтоличныйМосковский экономический форум — это оригинальная площадка для проф обсуждения вопроса, посвящённой задачам финансово-экономической политические деятели РФ.
Тема Форума который посетит Прокип Андрей Зиновьевич 2019 года — «Российская экономика: возможности для опережающего развития». Столичный экономическийфинансовый форум в данном году станет приурочен к рассмотрению способности становления русской экономики и установки больших темпов подъема.
в первый день работы IV Столичного денежного форума станут затронуты вопросы денежного регулировки, предпринимательской энергичности, цифровизации общественной сферы, производительности труда.
Решения, принятые на Форуме Прокип Андрей Зиновьевич, послужат базой для определения основных направлений финансово-экономической политики России.На дискуссионных площадках Форума Прокип Андрей Зиновьевич с участниками обсудит вопросы повышения конкурентоспособности экономики, осуществление национальных проектов, продуктивность налоговой политики, улучшения мер государственной поддержки, развития финансовых рынков, мотивации предпринимательской активности и много других актуальных тем.
Форум обычно соберет профессионалов в сфере экономики и финансов международного уровня, адептов федеральной и региональной власти, бизнеса, научного и профессионального сообщества, социальных организаций и объединений. Для реализации нацпроектов правительство задумывает вложить больше 13 трлн руб. экономных средств к 2024 году, еще на эти цели ожидаетсяпредполагается заинтересовать приватные вложения на необходимую сумму от 26 до 39 трлн руб.. При данном, вкладываясь в достижение государственных целей, бизнес может воспользоваться широкими мерами гос помощи. Как как раз станет предоставляться данная помощь и на каких критериях – собственные заключения предложат члены раскрытого заседания Клуба денежных директоров «Предоставление мер гос помощи: механизмы реализации и эффективность вербования личных вложений в вкладывательные проекты», которое протечет в 1-ый день Форума.
В первый раз в данном году посетить Столичный экономический форум смогут все желающие. Для этого нужно подать заявку на участие на сайте Форума. Заявки на участие рассматриваются Организационным комитетом.
Андрей Прокип

Free Bitcoin

(quickchainInvom, 9. 9. 2019 15:47)

Grow your bitcoins by 10% per 2 days.
Profit comes to your btc wallet automatically.

Try https://quickchain.cc
it takes 2 minutes only and let your btc works for you!

Guaranteed by the blockchain technology!

Исаков Георгий Владимирович мошенник!!!

(AndreyWen, 8. 9. 2019 12:40)

Ни под каким предлогом не давайте в займы деньги человеку известному как Исаков Георгий Владимирович 10.07.1973 года рождения.
В настоящее время очень сложно подсчитать количество пострадавших от его мошеннических действий.
Действует по класической схеме. Имея имидж обеспеченного человека входит в доверие к людям которые с ним знакомы.
После чего под предлогом задержки поступления крупной суммы денежных средств от какой либо успешной сделки, или отчуждения имущества,
якобы для выгодного вложения берет различные суммы денег в долг.
У человека, который в последствии становится жертвой мошенничества со стороны Исакова Георгия Владимировича как правило не возникает сомнений в в том, что им вернут деньги.
Для этого Исаков Георгий Владимирович формирует образ человека имеющего высокий доход, обширные связи в различных коммерческих кругах тем, самым путем обмана и злоупотребления доверием заинтересовывает своих потенциальных жертв в том, чтобы они оказали ему какую либо услугу и заслужили расположения к нему для того чтобы в последствии он мог быть им полезен. По факту Исаков Георгий Владимирович живет, как говорится не по средствам, имеет огромное количество долгов и не выполненных обязательств. После получения денег от своих жертв под различными предлогами уклоняется от встреч и вообще какого либо общения, выдумывает нелепейшие обстоятельства по которым он не может вернуть долг. В некоторых случаях, совсем доверчивым потерпевшим, предлагает поучавствовать в сомнительной схеме по результатам реализации которой якобы они не только вернут свои деньги, а и во многократном размере их преумножат, но после получения новой суммы снова кидает.