Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popisky k hrám na PSP

 Fotky sou v galerii UMD XD

 

 1.

PSP - 300: MARCH TO GLORY

 Souběžně s filmem režiséra Zacka Snydera na trh, v březnu roku 2007, přichází nová PSP hra 300: March to Glory. Film a hra dle předlohy grafického románu ''300'' od Franka Millera, vypráví příběh Krále Leonidase a jeho 300 odvážných sparťanských vojáků, kteří se postavili mnohonásobné perské přesile v legendární bitvě u Thermopyl. Charakteristické prostředí filmu 300: March To Glory a použití barev ovlivňují unikátním způsobem obrazovou podobu filmu. Můžeme se těšit na brutálně intenzivní a graficky silné bojové scény. - Ve hře 300: March to Glory hráči plně rozpoutají běsnění sparťanské armády za použití jedinečného Wrath bojového systému, kde zdraví Sparťanů zajistíte vhodným použitím obranných schopností a ovládnutím zlomyslných a smrtících útoků. - Hráči mohou hrát, jako Král Leonidas nebo jeho sparťanský válečný šik. V průběhu hry formují proti mocné perské armádě jednotky inspirované filmem. - V akční hře 300: March to Glory hráči svádí boj s nepřítelem se třemi zdokonalenými možnostmi výzbroje: = Meč a štít - základní vybavení sparťanského vojáka. = Kopí a štít - strategičtější zbroj, která vyžaduje pro úspěch v boji rychlost a smysl pro rytmus. = Dva meče - jedná se o smrtící kombinaci, pokud se samozřejmě naučíte tuto výzbroj správně ovládat. - Hra 300: March to Glory kopíruje film a román v intenzitě násilí a krvelačných scén. V průběhu hry mohou hráči použít přes 20 rozdílných kombinací pohybů, které jim umožní utnout hlavu, rozkouskovat a rozcupovat nepřítele. - Po dosáhnutí velkých činů v boji, hráči získají Kleos nebo-li ''poctu'', která může být použita k nákupu zbraní a k zpřístupnění nových bojových dovedností a kombinací. - Filmový vypravěč David Wenham se své role zhostil i ve hře 300: March to Glory.

 

Cena: 965,-

 2.

PSP - Ace Combat X: Skies of Deception

Za zvuku burácejících motorů a vůně kerosinu přilétá na naše PSP nejrychlejší letecká hra současnosti. Série Ace Combat zvyšuje obrátky a přináší bleskovou akci, úplně nový příběh a supermoderní stíhačky pro všechny, kterým už nestačí běžné hry. Ocitnete se v kůži pilotního esa bojujícího ve fiktivním konfliktu za záchranu svojí vlasti. Nejedná se o žádnou portovanou verzi staršího titulu, ale o kompletně nové dobrodružství, po okraj naplněné množstvím dramatických vzdušných soubojů v úplně novém světě. K dispozici budete mít velkou škálu reálných stíhaček nabízejících nejsilnější adrenalinový zážitek na této přenosné platformě. Tvůrcové vytvořili nový systém umělé inteligence, která podle vašich rozhodnutí dynamicky modifikuje následující mise podle aktuální situace ve hře. Stejně i letadla jsou modifikovatelná a plně přizpůsobitelná vašim požadavkům. Hra nabídne i multiplayer určený až pro čtyři hráče.

Cena: 1144,-

3.

 

PSP - Alien Syndrome

Alien Syndrome - arkádová střílečka s prvky RPG od spol. Sega, jejíž hlavní hrdinkou je Aileen Hardingová, která se bude prodírat emzáky zamořeným prostředím na řadě planet i vesmírných lodí. Jejímu postupu bude bránit nejenom více než 100 obyčejných nepřátel, ale 5 hlavních a 15 menších bossáků. Aileen si je však podá s pomocí širokého arsenálu zbraní, kterých bude více než 80, přičemž každá z nich nabídne určité výhody a nevýhody. V průběhu své cesty vesmírem však na Aileen nečekají jenom nové zbraně, brnění a další doplňky, ale i celá řada nových schopností jež bude získávat v rámci jednoduchého RPG systému.

Cena: 1063,-

4.

PSP - ASPHALT: URBAN GT2

Asphalt: Urban GT 2 posouvá první díl, co se vybavení hry týče, o několik tříd. Ruční arkádový titul je vybaven 6 herními módy, četnými možnostmi tuningu, výběrem ze 30 drah a 36 licencovaných aut a motocyklů. Žhavost akcí je navíc podporována hudbou Mobyho a Pussycat Dolls.

Cena: 1186,-

5.

PSP - ATV Offroad Fury Pro

ATV Offroad Fury Pro je dalším pokračování populární čtyřkolkové rallye ATV Offroad Fury, která hráčům přinese další rozsáhlé tratě a možnosti závodění jak v single tak zejména v multiplayeru. Během závodů mohou jezdci trikovat, dělat různé roznožky, stojky na řidítkách a podobně.

Cena: 881,-

6.

PSP - Battlezone

Battlezone je akční titul odehrávající se na 10 futuristických bojištích v Rusku, Číně, USA, Antarktidě, Kanárských ostrovech a dalších, kde bude hráč s pomocí 8 lehce ovladatelných, ale těžce ozbrojených vznášedel/tanků likvidovat masy nepřátel v singleplayer kampaní, nebo v několika Wi-Fi multiplayer módech (Deathmatch, Capture the Flag, Team Deathmatch, Hotzone, Knockout, Fox and Hound) určených až pro 4 hráče. Singleplayer kampaň přitom bude sloužit spíše jako tutoriál a prostředek k odemknutí dalších tanků, zbraní a řady upgradů. Nedílnou součástí hry bude možnost stahovat si nové mapy z oficiální homepage, přičemž kreativní jedinci budou určitě chtít využít nabízeného editoru k tomu, aby si vytvářeli mapy vlastní, nebo upravovali ty co jsou ve hře k dispozici.

Cena: 798,-

7.

PSP - B-Boy

Break dance není vůbec mrtvý žánr, jak by si někteří lidé u nás mohli myslet. Je to jeden ze základních kamenů americké pouliční subkultury a i dnes se mu věnují nekonečné zástupy gumových chlapců a děvčat, ulítávajících na hip-hopu. Na vlně jeho neutuchající popularity se nese i přicházející titul B-boy (breakdancer), který po vzoru různých bojových her rozpoutá taneční peklo na obrazovkách televizorů a PSP. Je to asi první taneční titul přibližující tento skutečně nebezpečný tanec i běžným masám. Využívá neuvěřitelné množství kombinací, které můžete řadit do dlouhých kreací. K tomu máte k dispozici až neuvěřitelných 800 triků. Ale nejen v tomto spočívá kouzlo B-boye. Na tvorbě hry se podílela světová esa, jako například Richard ''Crazy Legs'' Colón, Ivan ''The Urban Action Figure'', Crumbs, Hong10, Lillou nebo Mouse. Bližší informace se o hře dozvíte už v září, kdy tento zajímavý titul vychází

Cena: 1144,-

8.

PSP - Brothers in Arms D-day

Brothers In Arms D-Day je, stejně jako všechny ostatní tituly v BiA sérii, taktická válečná akce, jejíž koncept byl vytvářen s ohledem na možnosti handheldu Sony PSP. Hra nabízí dvě vzájemně propletené příběhové linie - kampaně. V té první je hráč usazen do role Bakera, který musí dovést své muže až do Carentanu a v té druhé pak hráč přebírá roli seržanta Hartsocka, jehož úkolem je probojovat se do St. Sauveur. Díky dvěma příběhovým liniím se tak hráč zúčastní víceméně všech důležitých bitev a bojů v rámci kampaně za osvobození Normandie. Jelikož je hra navržena pouze pro handheld Sony PSP, tak bychom se měli dočkat vypilovaného ovládání a kombinace povedených prvků z obou předchozích BiA titulů. - Brothers In Arms D-Day nabízí vylepšenou AI nepřátel i spolubojovníků, z toho plynoucí zajímavější souboje s nepřítelem, nové taktické možnosti, nové zbraně a hlavně zničitelné úkryty. - hráč je nucen při hraní přemýšlet a zároveň co nejrychleji jednat. - hra navíc kromě nových singleplayer kampaní a spousty nového obsahu i prvků, přichází s podporou kooperativního multiplayeru, který se odehrává na 12 speciálně vytvořených mapách.

Cena: 1016,-

9.

PSP - Burnout Dominator Platinum

V dosud nejintenzivnějším a nejnáročnějším Burnoutu dominují akci rivalita a adrenalin. V Burnout Dominator napněte během zápolení v nové světové tour své schopnosti a nervy na maximum. Bojujte v nejšílenějším provozu všech dob, objevte a využijte zkratky, zvládněte prudké zatáčky a proklestěte si cestu protijedoucími auty v nervy drásajícím souboji o nejlepšího burnera. Ve zcela novém módu Maniac přilijte olej do ohně a ještě více rozpumpujte váš adrenalin. S tunami odemykatelných vlastností a cen vás Burnout Dominator v tomto absolutním souboji vozidel chytne a nepustí. Hlavní rysy: Ovládněte novou impozantní světovou tour Vyrazte na nové tratě postavené pro každý závodní styl od driftingu na otevřených městských silnicích až po závody v protisměru provozu na zalidněných ulicích velkoměsta. Větší zrychlení Během hazardní jízdy zkombinujte několik možností zvýšení pohonu k dosažení nejvyšších Burnout rychlostí. Jedinečná auta Závoďte v hotrodech, autech s náhonem na 4 kola, muscle cars a dalších a využijte výhod jejich vlastností a specifických možností řízení. Šílenější řízení, větší odměny Ve zcela novém módu Maniac získáte tím více bodů, čím víc šíleněji jezdíte. Exkluzivní odemykatelný obsah Vyhrajte závody, pokořte soupeře a získejte ceny pro shromažďování Bodů za dominanci a odemčení skrytého obsahu.

Cena: 527,-

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky UMD

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(DanielRah, 13. 8. 2022 3:55)

https://koincom.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=37427

타오바오구매대행

(DavidLut, 12. 8. 2022 22:32)


타오바오구매대행

타오바오구매대행

(DavidLut, 11. 8. 2022 19:57)


타오바오구매대행

Gestão de Ferramentaria

(Anthonytor, 11. 8. 2022 5:41)


Sistema que padroniza processos, controla o ferramental, monitora a sua qualidade e otimiza seu tempo de utilização, atribuindo responsabilidades aos usuários e informando aos gestores sobre toda a operação em tempo real.

I am sorry, that I interrupt you, but it is necessary for me little bit more information.

(TommyRiz, 10. 8. 2022 22:34)

I suggest you to come on a site on which there is a lot of information on this question.
https://luderboys.net
https://stellaatlanta.com

The best futures

(Patriktoisy, 10. 8. 2022 22:05)

https://www.province.ru/sovet/kak-krasivo-razgovarivat-polez.html
You didn't even know about these things.

Rawealtpartners

(Rawealttoisy, 6. 8. 2022 17:46)

https://rawealthpartners.com/join/29773
RA Wealth Partners is Regal Assets’ official affiliate network & JV portal for financial professionals and marketers alike. Whether you want to promote Regal Assets’ offers to your audience and earn healthy commissions, or you want to JV with Regal Assets and benefit from selling your financial products through our proven ecosystem, RA Wealth Partner's experts will guide you every step of the way to maximize your chances of success.

Купить Мефедрон в Москве? Телеграмм - @FV_24 Купить Мефедрон. Телеграмм - @FV_24

(TimothyeNergY, 6. 8. 2022 12:56)

Купить Мефедрон в Москве? Телеграмм - @FV_24 Купить Мефедрон. Телеграмм - @FV_24


ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ДЛЯ ВХОДА - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА ДЛЯ ЗАКАЗА - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ДЛЯ СВЯЗИ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В НАШ КАНАЛ - https://t.me/FV_24

!!!МЕФЕДРОН МОСКВА!!!
Купить Мефедрон в Москве,
Сколько стоит Мефедрон в Москве,
Как купить Мефедрон в Москве,
Где купить Мефедрон в Москве,
Купить Мефедрон в Москве,
Сколько стоит КУРЕВО Мефедрон в Москве,
Купить КУРЕВО Мефедрон в Москве,
Цена на КУРЕВО Мефедрон в Москве,
Купить героин в Москве,
Купить экстази в Москве,
Купить шишки в Москве,
Купить гашиш в Москве,
Купить мефедрон в Москве,
Купить экстази в Москве,
Купить МДМА в Москве,
Купить лсд в Москве,
Купить фен в Москве,
Купить скорость альфа в Москве,
Купить гидропонику в Москве,
Купить метамфетамин в Москве,
Купить эйфоретики в Москве,
Купить закладки в Москве,
Купить Мефедрон закладкой в Москве
!!!МЕФЕДРОН МОСКВА!!!

My book is free!!

(Rodneytot, 3. 8. 2022 10:22)

My book is free from Thursday, August 4, 2022, 12:00 AM , please download and review if possible. I will be very grateful to you.
Easy Recipes for Kids: 50+ Super Simple and Quick Recipe Book
https://www.amazon.com/dp/B08PSCMND4

северный кипр недвижимость от застройщика

(Anthonytor, 3. 8. 2022 4:21)

https://www.facebook.com/Северный-кипр-недвижимость-100153902340083

cabane pensiuni

(DavidLut, 2. 8. 2022 4:00)Cabane, pensiuni, hoteluri si apartamente de inchiriat intr-un singur site

Test, just a test

(XRumerTest, 31. 7. 2022 14:46)

Hello. And Bye.

폰테크

(LeonardSlice, 31. 7. 2022 9:23)


비대면폰테크 전국폰테크 폰테크신규개통 아이폰신규개통 서울폰테크 인천폰테크 부천폰테크 폰테크매장 구로구폰테크
천안폰테크 대구폰테크 제주폰테크 전남폰테크 경기폰테크 경북폰테크 경남폰테크 광주폰테크 폰테크출장 당일폰테크
대전폰테크 강원폰테크 전북폰테크 충남폰테크 부산폰테크 울산폰테크 충북폰테크 세종폰테크 구리폰테크 아이폰폰테크
춘천폰테크 원주폰테크 강릉폰테크 충주폰테크 제천폰테크 청주폰테크 아산폰테크 서산폰테크 안양폰테크 안산폰테크
전주폰테크 군산폰테크 익산폰테크 목포폰테크 여수폰테크 순천폰테크 포항폰테크 경주폰테크 광명폰테크 시흥폰테크
안동폰테크 구미폰테크 경산폰테크 진주폰테크 통영폰테크 거제폰테크 창원폰테크 수원폰테크 성남폰테크 서귀포폰테크

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(DanielRah, 31. 7. 2022 3:50)

https://fhlife.nojo.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=16578

thu mua laptop cũ

(Brucecaf, 30. 7. 2022 22:22)

https://thumualaptop.vn/thu-mua-laptop-cu/

폰테크

(LeonardSlice, 30. 7. 2022 16:53)


비대면폰테크 전국폰테크 폰테크신규개통 아이폰신규개통 서울폰테크 인천폰테크 부천폰테크 폰테크매장 구로구폰테크
천안폰테크 대구폰테크 제주폰테크 전남폰테크 경기폰테크 경북폰테크 경남폰테크 광주폰테크 폰테크출장 당일폰테크
대전폰테크 강원폰테크 전북폰테크 충남폰테크 부산폰테크 울산폰테크 충북폰테크 세종폰테크 구리폰테크 아이폰폰테크
춘천폰테크 원주폰테크 강릉폰테크 충주폰테크 제천폰테크 청주폰테크 아산폰테크 서산폰테크 안양폰테크 안산폰테크
전주폰테크 군산폰테크 익산폰테크 목포폰테크 여수폰테크 순천폰테크 포항폰테크 경주폰테크 광명폰테크 시흥폰테크
안동폰테크 구미폰테크 경산폰테크 진주폰테크 통영폰테크 거제폰테크 창원폰테크 수원폰테크 성남폰테크 서귀포폰테크

sniping bot

(Donaldlolve, 29. 7. 2022 14:05)https://mochaseo.com/domain/www.dexsnipebot.com

https://dat.2chan.net/bin/jump.php?https://www.dexsnipebot.com

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(DanielRah, 29. 7. 2022 3:20)

https://www.xn--vl2b99byzlcpd9yy.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=232

conradfirearms

(Philliplaf, 28. 7. 2022 21:41)

https://seoreport.steveshaw.me/domain/realexpressarmory.com

custom essays writing service g413nr

(Randyorats, 28. 7. 2022 20:02)


Terrific data. Regards!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50

následující »